Özaksoylar Hakkında

Nakliye mesleğine 1965 yıllında bugünkü Bartın ili ulus ilçesi zafer köyünde babamız Seyfi Aksoy tarafından 1952 model volvo marka kapısı ancak ağaçtan olabilen bir kamyonla başlanmıştır. İlk yıllarda ormanlardan tomruk taşıma ve daha sonra şehirler arası nakliye işi ile devam edilmiştir.Yıllar ilerledikçe araç parkurunu çoğaltıp nakliye işini daha geniş kapsamlı hale getirip, bununla birlikte inşaat işleriyle iştigal olunmuştur.2000 li yıllara gelindiğinde ülkemizdeki lojistık alanındaki baş döndürücü gelişmeye ayak uydurmak ve daha kurumsal bir yapıya kavuşmak düşüncesi ile 2006 yılında Öz-Aksoylar Nakliyat Orman Ürünleri İnşaat Tarım Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti kuruldu.

Şirket olarak Kamu Kurumlarının yanında özel sektördeki bir çok firmanın tamir, tahliye, nakliye ve inşaat işleri yapılmıştır. Firmamız. güçlü kadrosu, 55 yıllık tecrübe ve güvenle, iş makinaları ve araç filosu ile lojistik, inşaat, orman ürünleri alım satımı, sektörlerinde hizmet vermektedir.

Bu günlere gelmemizde en büyük payın; iş disiplini, ciddiyet ve güven kazanmak için verilen mücadele olarak görmekteyiz.Güven kazanmak için büyük emek vermek gerektiğine inanıyoruz.

VİZYONUMUZ

Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen Oz-askoylar; Verdiği tüm hizmetlerde daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek fark yaratarak, Ülkesine değer katarak, İnşaat ve nakiliyat  sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerine beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış ve hizmet sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet vermek, Teknolojiyi yakından takip ederek projelerine entegre etmek, dünya standartlarında, güvenli yaşam alanları oluşturmak misyonuyla geçmişten bugüne kaliteli yaşam için çalışmaktadır.Özaksoylar nakliye  konusunda bölgesinde lider kuruluş olmanın bilincinde olup kendini bu bilinçle sürekli yenilemektedir

  • Akçasu Konakları


    Modern, konforlu ve rahat bir yaşamın anahtarını sunuyoruz. Özaksoylar güvencesiyle mimari mükemmellik ve doğayı buluşturuyoruz.

  • Özaksoylar Apartmanı


    Özaksoylar güvencesi ve kaliteli yaklaşımıyla Özaksoylar Apartmanıyla konforlu bir yaşam anahtarına dönüşüyor.

Yazılım & Tasarım OMEDYA
Özaksoylar Ltd. Şti. - 2017